Skup aut powypadku

Jeżeli jesteś właścicielem uszkodzonego,po kolizji drogowej, powypadkowego samochodu i nie wiesz, co z nim zrobić –
dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się skupem samochodów na terenie województwa dolnośląskiego. Swoją działalność prowadzimy między innymi w miejscowościach takich jak: Wrocław i Legnica, Oława, Brzeg Dolny, Jawor, Lubin, Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Ząbkowice, Bierutów, Prusice, Wołów, Prochowice, Milicz, Leśnica, Sobótka, Świebodzice, Żmigród, Łagiewniki, Trzebnica, Kłodzko, Wałbrzych i wiele innych.
Co zrobić z nieużywanym samochodem?
Zdarza się, że przez niektóre zdarzenia losowe takie jak np. powódź, grad, wypadek drogowy czy kolizja, samochód nie jest zdatny do użytku. Wielu właścicieli zastanawia się, co zrobić z niesprawnym pojazdem. Niejednokrotnie samochody takie latami stoją w ogródkach lub garażach, czekając na remont lub decyzję o sprzedaży. W wielu przypadkach okazuje się, że naprawa pojazdu jest zbyt kosztowna i zupełnie nieopłacalna. Wrocław i Legnica, a także pozostałe miasta na Dolnym Śląsku zagrożone są sezonowymi powodziami, w efekcie których zwłaszcza niegarażowane pojazdy ulegają zniszczeniu. W takich przypadkach najlepiej od razu rozważyć złomowanie samochodu jako skuteczny i szybki sposób na pozbycie się problemu.
Dlaczego nie warto długo czekać
Według polskiego prawa każdy właściciel pojazdu musi posiadać aktualne ubezpieczenie OC. Nawet w sytuacji, kiedy samochód jest niesprawny i nie porusza się po drogach, właściciel jest zobowiązany do opłacenia obowiązkowej polisy OC. Aby nie ponosić zbędnych kosztów, należy jak najszybciej sprzedać wyrejestrować pojazd. W tym celu trzeba posiadać umowę kupna-sprzedaży. Nasza firma prowadzi zarejestrowaną działalność, zatem gwarantujemy legalne działania i wydajemy dokumenty wymagane do wyrejestrowania pojazdów.
Obsługa na najwyższym poziomie
Nasza firma zajmuje się skupowaniem pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, ale również maszyn budowlanych, motocykli czy ciągników. W przypadku samochodów niesprawnych, rozbitych czy uszkodzonych nie musisz martwić się o transport, ponieważ oferujemy własny przewóz bez dodatkowych opłat. Decydując się na współpracę z nami, masz zagwarantowany bezpłatny:
  • dojazd,
  • wycenę,
  • transport.
Świadczone przez nas usługi są w pełni profesjonalne i zgodne z najwyższymi standardami.
Funkcjonując na rynku ponad 12 lat, zdobyliśmy doświadczenie w dziedzinie motoryzacji. Jesteśmy w stanie kupić każdy samochód bez względu na markę i stan oraz zapewniamy, że od razu wypłacamy należność za kupione przez nas auto w dowolnej formie: gotówką lub przelewem na konto.
Zapraszamy do skorzystania z oferty
Jeżeli jesteś właścicielem pojazdu w bardzo dobrym stanie,uszkodzonego,powypadkowego lub po prostu starego, nie zwlekaj z decyzją i zgłoś się do naszej firmy. Zadzwoń pod numer
572 350 409, umówimy się na spotkanie, przyjedziemy do Państwa oraz wycenimy samochód. Procedura kupna samochodów odbywa się u nas bezproblemowo i szybko. Gwarantujemy satysfakcję oraz konkurencyjne ceny.

572-350-409
e-mail:autoskup.wp.pl@wp.pl
Kreator www - przetestuj za darmo